+7
Nowy apartament, 42,86 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 509
662 860 zł
15 466 zł /m²
Rata 3 101 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Porta Mare Wellness & Spa
Dziwnówek, ul. Wolności

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,86 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,11 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę