Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 38,45 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C/101

570 603 zł

14 840 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 670 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Jantarowa 3

2 pokoje, apartament inwestycyjny 38,45 m², piętro 1, oferta nr C/101, Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem, Jastrzębia Góra, ul. Jantarowa 3
SALON Z ANEKSEM22,90 m²SYPIALNIA9,81 m²ŁAZIENKA4,68 m²BALKON5,34 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 38.45 m², C/101
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 38.45 m², C/101
C/109C/108C/107C/106C/105C/104C/103C/102C/101C/110
Plan piętra
Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem - zdjęcie nr 0
Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 38.45 m², C/101
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,45 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,34 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę