Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 44,24 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/222

734 384 zł

16 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 436 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Jantarowa 3

2 pokoje, apartament inwestycyjny 44,24 m², piętro 2, oferta nr A/222, Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem, Jastrzębia Góra, ul. Jantarowa 3
SALON Z ANEKSEM30,26 m²SYPIALNIA8,59 m²ŁAZIENKA4,57 m²BALKON7,97 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 44.24 m², A/222
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 44.24 m², A/222
A/221A/220A/219A/218A/217A/216A/210A/209A/208A/203A/202A/214A/213A/212A/211A/207A/206A/205A/204A/222A/201A/215
Plan piętra
Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem - zdjęcie nr 0
Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 44.24 m², A/222
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,24 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,97 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę