Nowy apartament inwestycyjny, 47,70 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/108
682 110 zł
14 300 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 191 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Jastrzębia Góra, ul. Jantarowa 3
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,70 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. a. inwestycyjnego:
2,56 m
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Strony świata:
północny zachód (NW), południowy wschód (SE)
Układ okien:
jednostronny
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,30 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę