Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 45,26 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C/7

764 894 zł

16 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 579 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Jantarowa 3

2 pokoje, apartament inwestycyjny 45,26 m², parter, oferta nr C/7, Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem, Jastrzębia Góra, ul. Jantarowa 3
SALON Z ANEKSEM17,78 m²SYPIALNIA8,27 m²ANEKS SYPIALNY7,58 m²ŁAZIENKA3,35 m²KORYTARZ6,79 m²OGRÓDEK24,25 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 45.26 m², C/7
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 45.26 m², C/7
C/8C/7C/6C/5C/4C/3C/2C/1C/9
Plan piętra
Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem - zdjęcie nr 0
Apartamenty Bałtyk - komfortowe lokale nad morzem - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 45.26 m², C/7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,26 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,56 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,25 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę