Nowy apartament inwestycyjny, 44,87 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C/107
753 816 zł
16 800 zł /m²
cena rynkowa
Rata 3 527 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Jastrzębia Góra, ul. Jantarowa 3
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
44,87 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. a. inwestycyjnego:
2,56 m
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Strony świata:
północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)
Układ okien:
narożny zewnętrzny
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (9,33 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę