zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe-domy.com

Kompleksowo obsługujemy inwestycje developerskie w Szczecinie. W swojej działalności skupiamy się na rynku pierwotnym na terenie Szczecina oraz wybrzeża.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Szczecin
Kontakt

Opis firmy - Nowe-domy.com

Kompleksowo obsługujemy inwestycje developerskie w Szczecinie. W swojej działalności skupiamy się na rynku pierwotnym na terenie Szczecina oraz wybrzeża. Cenimy sobie komfort naszych klientów, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę, nie wykluczając rynku wtórnego. Dbamy o bezpieczeństwo przebiegu każdej transakcji sprzedaży i kupna nieruchomości . Naszym celem jest pomoc w sprzedaży nowych domów i mieszkań, nawiązywanie kontaktu z klientem indywidualnym oraz efektywne przedstawianie ofert nieruchomości. Kładziemy duży nacisk na prezentację inwestycji pod kątem ich standardu i realizacji przedsięwzięcia. Rynek nieruchomości w Szczecinie nie ma przed nami tajemnic!

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: