Mieszkania do wynajęcia Warszawa Żoliborz

Znaleziono 24 oferty
Wyszukuję...
Mieszkanie trzypokojowe 93,00 m², Warszawa, Żoliborz, Gwiaździsta, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
6 600 zł
Mieszkanie czteropokojowe 118,50 m², Warszawa, Żoliborz, Gwiaździsta, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
11 000 zł
WSZYSTKIE OFERTY
Kawalerka 27,00 m², Warszawa, Żoliborz, Ks. Jerzego Popiełuszki, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 400 zł
Mieszkanie dwupokojowe 42,00 m², Warszawa, Żoliborz, Zygmunta Hübnera, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 200 zł
Mieszkanie dwupokojowe 37,00 m², Warszawa, Żoliborz, ul. gen. Józefa Zajączka, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 93,00 m², Warszawa, Żoliborz, Gwiaździsta, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
6 600 zł
Kawalerka 24,00 m², Warszawa, Żoliborz, Elbląska, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
2 100 zł
Mieszkanie czteropokojowe 118,50 m², Warszawa, Żoliborz, Gwiaździsta, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
11 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Warszawa Żoliborz Wynajem

Warszawa to miasto, do którego każdego roku przeprowadza się wiele osób z innych części kraju. Przyjeżdżają również obcokrajowcy, dla których stolica Polski to atrakcyjne miejsce do życia. Zwykle przyjezdni na początku nie decydują się na zakup nieruchomości, lecz wybierają wynajem. Jedną z najpopularniejszych dzielnic wśród przyjezdnych jest Żoliborz. To właśnie w tej dzielnicy szukają oni mieszkań na wynajem. Jak się okazuje, mieszkania na wynajem w Warszawie na Żoliborzu to bardzo zróżnicowana oferta.

Wynajem mieszkania Warszawa Żoliborz - czemu warto?

Nie ma wątpliwości, że Żoliborz ma do zaoferowania bardzo wiele. Zdaniem wielu jest to jedna z najładniejszych dzielnic Warszawy. Na terenie Żoliborza znajduje się kilka parków, w których mieszkańcy chętnie spędzają wolny czas. Warto wymienić Park Kępa Potocka czy Park Kaskada. Ponadto wysoko ceniony przez mieszkańców i turystów jest Park Cytadela. Na terenie parku znajduje się fort Cytadela, stanowiący ciekawą atrakcję turystyczną. Warszawiacy zamieszkujący Żoliborz chętnie spacerują również po bulwarach ciągnących się wzdłuż Wisły.

Warto również wspomnieć o interesujących obiektach kulturalnych i rozrywkowych na terenie Żoliborza. Mieści się tutaj na przykład dobrze znany Warszawiakom - Teatr Komedia. Na Żoliborzu znajdują się także liczne kawiarnie, restauracje i bary. Dzielnica dysponuje również pełną infrastrukturą, z której mieszkańcy korzystają na co dzień. Mowa tu o przychodniach, przedszkolach czy sklepach. Nie brakuje także lokali usługowych.

Na korzyść mieszkania na Żoliborzu przemawia również położenie dzielnicy oraz bardzo dobre połączenie z innymi częściami miasta. Stacja metra oraz liczne przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniają doskonałą komunikację ze Śródmieściem oraz prawobrzeżnymi dzielnicami Warszawy.

Dostępne mieszkania na wynajem Warszawa Żoliborz

Żoliborz zajmuje bardzo niewielki obszar. Jest to niespełna 10 km^2, co w porównaniu do innych dzielnic Warszawy jest naprawdę niewielkim wynikiem. Jednak liczba mieszkańców Żoliborza jest już o wiele większa, gdyż jest ich ponad 50 tys. Oznacza to bardzo gęstą zabudowę tego obszaru. Nie dziwi zatem, że mieszkań na wynajem w Warszawie na Żoliborzu jest bardzo dużo. Wiele z nich to wykonane w wysokim standardzie nieruchomości, mieszczące się w wysokich blokach.

Jeszcze więcej jest apartamentów w kameralnych budynkach. Oczywiście ceny wynajmu mieszkań w Warszawie na Żoliborzu w tych przypadkach są relatywnie wysokie. Mowa w końcu o luksusowych mieszkaniach w renomowanej dzielnicy, znajdujące się nieopodal centrum stolicy kraju. Jednak mieszkania na wynajem na Żoliborzu to również starsze lokale, których ceny są o wiele niższe.

Jeśli chodzi o metraż mieszkań na Żoliborzu, jest on mocno zróżnicowany. Obok przestronnych, wielopokojowych apartamentów, dostępne są również niewielkie kawalerki. Jednak niezmiennie największą popularnością cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe. Takich nieruchomości jest też na rynku najwięcej, zatem każdy powinien bez trudu znaleźć dla siebie odpowiedni lokal w tej dzielnicy Warszawy.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 809 osób
UP