Mieszkania do wynajęcia Warszawa Ursynów

Znaleziono 27 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie czteropokojowe 88,60 m², Warszawa, Ursynów, Pod Strzechą, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
5 000 zł
WSZYSTKIE OFERTY
Mieszkanie czteropokojowe 113,50 m², Warszawa, Ursynów, Makolągwy, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
9 396 zł
Mieszkanie trzypokojowe 64,50 m², Warszawa, Ursynów, ul. Kazimierza Jeżewskiego, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
4 500 zł
Mieszkanie czteropokojowe 88,60 m², Warszawa, Ursynów, Pod Strzechą, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
5 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 81,40 m², Warszawa, Ursynów, ul. Melchiora Wańkowicza, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 600 zł
Mieszkanie dwupokojowe 70,40 m², Warszawa, Ursynów, Jana Rosoła, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
3 800 zł
Mieszkanie pięciopokojowe 150,00 m², Warszawa, Ursynów, ul. Mariana Rejewskiego, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
7 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania Warszawa Ursynów Wynajem

Coraz popularniejszy wynajem mieszkań Ursynów

Od wielu lat widoczna jest tendencja do wzrostu zainteresowania mieszkaniami na obrzeżach Warszawy, względem zainteresowania lokalami znajdującymi się w centrum stolicy. Dotyczy to mieszkań na sprzedaż, ale również tych na rynku wynajmu. Przeglądając oferty nietrudno zauważyć, że przybywa między innymi mieszkań na wynajem na Ursynowie. Rosnąca liczba najemców poszukuje dla siebie lokum właśnie w tej części miasta.

Mieszkania na wynajem Ursynów - dlaczego warto?

Swego czasu Ursynów kojarzył się jedynie z niekończącymi się osiedlami bloków z wielkiej płyty. Dzielnica generalnie nie miała zbyt wiele do zaoferowania. Nie istniała tutaj w zasadzie infrastruktura rozrywkowa czy kulturalna. Brakowało również sklepów czy punktów usługowych. Jednak Ursynów dzisiaj, a Ursynów kilkanaście lat temu, to w zasadzie dwie zupełnie inne dzielnice.

Obecnie mieszkańcy Ursynowa mogą się cieszyć dobrze rozwiniętą infrastrukturą rozrywkową. Aby obejrzeć film w kinie czy spotkać się ze znajomymi w barze lub restauracji, nie trzeba jechać do centrum miasta. Wszystko jest na miejscu. Podobnie nie brakuje restauracji czy innych miejsc, w których można miło spędzić czas. Nie powinno zatem dziwić, że mieszkania na wynajem na Ursynowie budzą niemałe zainteresowanie.

Zmiana dotyczy również zabudowy Ursynowa. Oczywiście pozostały tutaj bloki z wielkiej płyty, jednak w ich sąsiedztwie wyrosło wiele nowoczesnych, zachwycających architektoniczne osiedli. Powstają również mniejsze budynki w niskiej zabudowie, zlokalizowane głównie w spokojniejszej części dzielnicy, czyli na tak zwanym Ursynowie Zielonym.

Dla kogo wynajem mieszkań Ursynów?

Obecnie wynajem mieszkań Ursynów to oferta skierowana niemal do każdego. Lokale przeznaczone pod wynajem cieszą się dużą popularnością między innymi wśród studentów. Mieści się tutaj wiele szkół wyższych, a wśród nich Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, zrzeszająca tysiące studentów. Decydują się oni na pobyt na Ursynowie, aby nie musieć pokonywać dużych odległości w drodze na zajęcia. Niemniej w dzielnicy tej mieszkania wynajmują również studenci innych uczelni. Decydują się oni na to ze względu na dogodną komunikację Ursynowa z innymi częściami miasta.

Co ciekawe, ostatnimi czasy można zauważyć wyraźny wzrost na rynku wynajmu krótkoterminowego mieszkań na Ursynowie. Korzystają z niego głównie turyści. Skąd wśród turystów popularność dzielnicy, która znajduje się w jednak dosyć dużym oddaleniu od centrum miasta? Wynika to przede wszystkim z sąsiedztwa lotniska. Niemniej jednak także w tym przypadku duże znaczenie ma wygodna komunikacja miejska, umożliwiająca dotarcie w krótkim czasie w niemal dowolną część Warszawy.

Ceny mieszkań na wynajem Ursynów

Co ważne, ceny wynajmu mieszkań na Ursynowie wciąż są stosunkowo niskie. Dotyczy to zarówno mieszkań wynajmowanych na dłuższy czas, jak i tych użyczanych jedynie na kilka dni lub tygodni. Wynika to z położenia dzielnicy, która w porównaniu do dzielnic centralnych wydaje się mało atrakcyjna. Tak naprawdę jednak, jak już wcześniej wspomniano, są to tylko pozory. W rzeczywistości wynajem mieszkania na Ursynowie umożliwia wygodne funkcjonowanie w mieście, zarówno stałym jego mieszkańcom, jak i turystom.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 436 osób
UP