zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znaleziono 83 oferty
Wyszukuję...
Mieszkanie dwupokojowe 45,00 m², Piła, Gen. Sikorskiego, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
305 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 35,90 m², Piła, Śródmieście, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
172 000 zł
Kawalerka 34,09 m², Piła, Roosevelta, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
180 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 37,60 m², Piła, Śródmieście, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
249 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 69,54 m², Piła, Jadwiżyn, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
365 000 zł

Mieszkania Piła Sprzedaż

Piła leży w północno-zachodniej Polsce nad rzeką Gwdą w województwie wielkopolskim. Jest miastem powiatowym, które rozwinęło się z niewielkiej osady rybackiej. Obecnie pełni funkcję administracyjną, gospodarczą i handlowo-usługową regionu. Większą część powierzchni miasta zajmują tereny niezabudowane w tym lasy, zbiorniki wodne np. Zalew Koszycki oraz liczne małe stawy i jeziora, rezerwat przyrody Kuźnik oraz Park Miejski. Ponieważ miasto zostało w znacznym stopniu zniszczone w wyniku działań wojennych podczas drugiej wojny światowej nie może pochwalić się wieloma zabytkami. Pozostało jedynie kilka neobarokowych kościołów i przedwojennych kamienic, kasyno oficerskie, dworzec kolejowy, parowozownia Piła i Nowy Dom Strzelecki.

W Pile wyróżnia się 9 osiedli administracyjnych. Największe z nich to Podlasie, Motylewo i Górne. Osiedla budynków wielorodzinnych zlokalizowane są wzdłuż Alei Wojska Polskiego oraz okolicach ulic Mariana Buczka, Władysława Sikorskiego, Okólnej, Browarnej, Bydgoskiej i innych centralnych ulic miasta. Najwięcej mieszkań na sprzedaż można znaleźć w dzielnicach Górne, Śródmieście i Zamość.
Promocje
i Premiery Mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 789 osób
UP