zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista

Pokazaliśmy lokalizację pila.
A może szukałeś:

  • Piła, pilski
  • Piława Górna, dzierżoniowski
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
zamknij
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 1 pokojowe piła ● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe piła ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe piła ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe piła ● tanie mieszkania na sprzedaz piła ● mieszkania na sprzedaż z windą piła ● mieszkania na sprzedaż z tarasem piła ● mieszkania na sprzedaż dwupoziomowe piła ● mieszkania na sprzedaż z oddzielną kuchnią piła ● mieszkania na sprzedaż do 200000 zł piła ● mieszkania na sprzedaż od 250000 zł do 300000 zł piła ● mieszkania na sprzedaż od 400000 zł do 450000 zł piła ● mieszkania na sprzedaż od 500000 zł do 550000 zł piła ● mieszkania na sprzedaż od 550000 zł do 600000 zł piła ● mieszkania na sprzedaż od 45 m² do 50 m² piła ● mieszkania na sprzedaż od 55 m² do 60 m² piła ● mieszkania na sprzedaż od 60 m² do 70 m² piła ● mieszkania na sprzedaż od 70 m² do 80 m² piła ● mieszkania na sprzedaż od 100 m² piła ● mieszkania na sprzedaż staszyce ● mieszkania na sprzedaż podlasie ● mieszkania na sprzedaż jadwiżyn ● mieszkania na sprzedaż koszyce ● mieszkania na sprzedaż śródmieście ● mieszkania na sprzedaż zamość ● mieszkania na sprzedaż górne ● mieszkania na sprzedaż młodych piła ● mieszkania na sprzedaż kazimierza wielkiego piła ● mieszkania na sprzedaż poznańska piła ● mieszkania na sprzedaż mickiewicza piła ● mieszkania na sprzedaż wieniawskiego piła ● mieszkania na sprzedaż szybowników piła ● mieszkania na sprzedaż bolesława chrobrego piła ● mieszkania na sprzedaż świętojańska piła ● mieszkania na sprzedaż ludowa piła
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W PILE

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!

Mieszkania Piła Sprzedaż

Piła leży w północno-zachodniej Polsce nad rzeką Gwdą w województwie wielkopolskim. Jest miastem powiatowym, które rozwinęło się z niewielkiej osady rybackiej. Obecnie pełni funkcję administracyjną, gospodarczą i handlowo-usługową regionu. Większą część powierzchni miasta zajmują tereny niezabudowane w tym lasy, zbiorniki wodne np. Zalew Koszycki oraz liczne małe stawy i jeziora, rezerwat przyrody Kuźnik oraz Park Miejski. Ponieważ miasto zostało w znacznym stopniu zniszczone w wyniku działań wojennych podczas drugiej wojny światowej nie może pochwalić się wieloma zabytkami. Pozostało jedynie kilka neobarokowych kościołów i przedwojennych kamienic, kasyno oficerskie, dworzec kolejowy, parowozownia Piła i Nowy Dom Strzelecki.

W Pile wyróżnia się 9 osiedli administracyjnych. Największe z nich to Podlasie, Motylewo i Górne. Osiedla budynków wielorodzinnych zlokalizowane są wzdłuż Alei Wojska Polskiego oraz okolicach ulic Mariana Buczka, Władysława Sikorskiego, Okólnej, Browarnej, Bydgoskiej i innych centralnych ulic miasta. Najwięcej mieszkań na sprzedaż można znaleźć w dzielnicach Górne, Śródmieście i Zamość.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 23 397 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.