Mieszkania na sprzedaż Ożarów Mazowiecki

Znaleziono 20 ofert
Wyszukuję...
Mieszkanie dwupokojowe 50,84 m², Ożarów Mazowiecki, Poznańska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
633 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 122,51 m², Ożarów Mazowiecki, Poznańska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
999 000 zł
Mieszkanie dwupokojowe 50,84 m², Ożarów Mazowiecki, Poznańska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
633 000 zł
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania w Ożarowie Mazowieckim na sprzedaż

Ożarów Mazowiecki to niewielkie miasto sąsiadujące z Warszawą. Jego niespełna 15-tysięczna populacja tworzy zwartą społeczność, w której niepodzielnie dominują bezpieczeństwo oraz spokój. Niewielka odległość od stolicy i atrakcyjne ceny mieszkań uplasowały Ożarów wysoko wśród miejscowości, w których warto zamieszkać.

Atrakcyjne działki pod Warszawą

Inwestorzy budowlani w szczególności upodobali sobie Ożarów, który znajduje się w odległości około 7 kilometrów od Warszawy. Obie miejscowości łączy droga krajowa nr 92, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność miasta. Już w kilka minut można dostać się na Jelonki, jedną ze stołecznych dzielnic, a następnie dalej aż do śródmieścia. Znakomite rozwiązania infrastruktury drogowej sprawiły, że mieszkania na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim zyskują na popularności.

Wśród nowo powstających inwestycji znajdują się nieruchomości o zróżnicowanym metrażu. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania 2- oraz 3-pokojowe, jednak w ofercie deweloperów nie brakuje też przestronnych apartamentów dla rodzin wielopokoleniowych. Nowoczesne budownictwo zapewnia wiele udogodnień, a największą zaletą bezsprzecznie pozostaje cena. Koszt zakupu mieszkania w Ożarowie jest znacznie niższy od stołecznych odpowiedników o tym samym standardzie.

Zróżnicowany rynek nieruchomości

Nawet w tak niewielkim mieście jak Ożarów ceny nieruchomości są zależne od ich lokalizacji. Najdroższe mieszkania na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim to te powstałe w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, w tym również przy drodze wylotowej w kierunku stolicy. Lokale znajdujące się bliżej wschodniej granicy miasta są droższe z uwagi na najmniejszą odległość do Warszawy.

Kupujący powinni zwrócić również uwagę na intensywność zabudowy. Osoby poszukujące budżetowych rozwiązań powinny szukać swojego M wśród kompleksu budynków. Najdroższe będą nieruchomości zlokalizowane wśród nielicznie zamieszkiwanych inwestycji o kameralnym charakterze.

Uczelnie i szkolnictwo

Ożarów Mazowiecki jest dobrze rozwiniętym miasteczkiem, które zaspokaja wszelkie elementarne potrzeby mieszkańców. Sporym udogodnieniem są liczne placówki przedszkolne oraz szkolne, zmniejszające tym samym konieczność uciążliwych dojazdów do Warszawy. Na terenie miasta znajdują się także dwie uczelnie – Instytut Teologii Apostolstwa UKSW oraz Wyższe Seminarium Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego.

Komunikacja

Mieszkańcy Ożarowa mogą dostać się do Warszawy liniami autobusowymi, które obsługiwane są przez PKS Grodzisk Mazowiecki. Równie swobodny transport gwarantuje linia kolejowa nr 3 łącząca Warszawę z Frankfurtem. Ponadto władze miasta czynnie zlecają gruntowne remonty miejskich dróg, co jeszcze bardziej wpływa na komfort mieszkańców w kwestii przemieszczania się własnym środkiem transportu. Inwestycja w przebudowę dróg to karta przetargowa terenu, w którym mieszkania na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 817 osób
UP