zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Home Developer sp. z o.o.

Doświadczenie liczone w ponad 20 latach pracy, setkach oddanych do użytku mieszkań i zbudowanych domów. Fachowość gwarantująca bezpieczeństwo i dotrzymywanie terminów. Precyzja widoczna w dbałości o wszystkie detale realizacji.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Szczecin

Opis firmy - Home Developer

Doświadczenie liczone w ponad 20 latach pracy, setkach oddanych do użytku mieszkań i zbudowanych domów. Fachowość gwarantująca bezpieczeństwo i dotrzymywanie terminów. Precyzja widoczna w dbałości o wszystkie detale realizacji. Taki właśnie jest Home Developer Sp. z o.o. – partner, który każdy etap projektu budowlanego prowadzi na najwyższym w Polsce poziomie.

Home Developer Sp. z o.o. to podmiot wywodzący się z firmy deweloperskiej J&P Sp. z o.o., która z sukcesem funkcjonuje na rynku nieruchomości od 20 lat. Nasze doświadczenie oraz jakość pracy doceniają mieszkańcy i inwestorzy z całej Polski, m.in. osiedli mieszkaniowych w Szczecinie na 150 mieszkań czy w Polanicy-Zdrój na 100 mieszkań. Wybudowaliśmy również m.in. mieszczący się w Szczecinie pięciopiętrowy biurowiec „Pentagon” o powierzchni blisko 3000 m² i 15 000 m³ kubatury.

Z praktyki wiemy, jak wiele wyzwań stoi przed osobami, które same planują zbudować wymarzony dom. W zasadzie we wszystkich z nich, Home Developer ma już wypracowane, stabilne rozwiązania. Kwestie prawne, wybór lokalizacji, projekt architektoniczny, rzetelna firma budowlana. Każdy etap budowy, od stanu surowego, przez instalacje elektryczne, sanitarne, tynki, posadzki, elewacje, aż po zagospodarowanie terenu i odbiory, musi być zrealizowany solidnych, pewnych specjalistów.

Home Developer dba o bezbłędną realizację każdego z etapów budowy. Mamy wypracowane zasady współpracy ze świetnymi fachowcami, dzięki czemu dostajemy od nich dobre ceny, terminy i jakość. Zawsze łatwiej jest rozmawiać z podwykonawcami z pozycji ważnego partnera biznesowego, niż prosząc o ofertę jako klient indywidualny. Dlatego nie tylko oszczędzamy Państwa czas, który poświęciliby Państwo na poszukiwanie i weryfikację dostawcy w każdym z etapów budowy domu. Kupując dom postawiony przez Home Developer, nabywają Państwo nie tylko obiekt, ale też nasze kontakty, know-how i kontrolę jakości. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że każdy element, który został w nim zrealizowany, jest wykonany prawidłowo, z wysokiej jakości materiałów i będzie się z niego doskonale korzystało przez bardzo długie lata.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 199 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.