zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dor Group

Warszawa, al. Szucha 11a lok.1
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
7 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
DOR GROUP – jesteśmy doświadczoną grupą kapitałową działającą na rynku nieruchomości od 1999 roku.

DOR GROUP tworzą spółki pod nazwą Romyva LTD oraz Hapeno Traiding Ltd, które bazują na wieloletnim doświadczeniu spółek od lat działających na międzynarodowych rynkach nieruchomości. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam dostosować rozwiązania do aktualnych oczekiwań rynku. Działamy zarówno w obszarze budownictwa mieszkaniowego jak i komercyjnego. W naszej ofercie znajdują się powierzchnie biurowe, magazynowe oraz lokale usługowe, jak również apartamenty i mieszkania.

Oprócz działalności w Polsce, naszą aktywność w obszarze najmu powierzchni mieszkaniowych oraz biurowych rozwijamy na terenie takich krajów jak: Niemcy, Holandia, Izrael oraz Stany Zjednoczone.

DOR GROUP jest marką parasolową. Dla zapewnienia wysokiego poziomu realizacji inwestycji oraz obsługi klientów do każdego projektu powoływana jest osobna spółka celowa. Jesteśmy firmą deweloperską opartą na solidnych fundamentach finansowych, co gwarantuje bezpieczeństwo realizacji naszych projektów.

Każdy apartament projektujemy z dużą starannością, dbając o funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni, doświetlenie części wspólnych oraz przestronność powierzchni przynależnych takich jak ogródki, balkony czy tarasy. Unikalna polityka zatrudnienia i pozyskiwania partnerów biznesowych skutkuje wysokim standardem realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnym podejściem podczas obsługi klientów.
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Oferta specjalna w Infinity Wilanów
Promocja
Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Dor Group
Warszawa, al. Szucha 11a lok.1

pokaż numer

Sprzedaż mieszkań Wilanów Infinity
Warszawa

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę