zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Budner Inwestycje Sp. z o.o.

Budner Inwestycje Sp. z o.o. realizuje projekty mieszkaniowe w Warszawie (na przykład ukończona już inwestycja – Rezydencja Woronicza), a także obiekty handlowo-usługowe, m. in. dla operatorów sieci z branży spożywczej, supermarketów, klubów fitness oraz parków handlowych na terenie całego kraju.

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Kontakt

Opis firmy - Budner Inwestycje

Budner Sp. z o.o to grupa kapitałowa, w skład której wchodzą firmy prowadzące działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości. Koncentrujemy się na wielorodzinnym budownictwie mieszkaniowym w Warszawie i Trójmieście, oraz na realizacji obiektów handlowo – usługowych na terenie całego kraju. Grupą zarządza Marek Budner, doświadczony inwestor z ponad 25-letnim stażem w branży budowlano-inwestycyjnej. Kontynuuje on strategię rozpoczętą jeszcze w strukturach BUDNER S.A., którą założył w 1991 roku i nieprzerwanie kierował do grudnia 2015 roku.

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe