zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BTM sp. z o.o.

BTM sp. z o.o. - firma deweloperska działająca na rynku mieszkaniowym . Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją powodzenia realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Sprawdź!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Biedrusko

Opis firmy - BTM

BTM- Budujemy Twoje Mieszkanie
Nasze przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność na wielkopolskim rynku w 1996 roku, zdobywając w tym czasie niezbędne doświadczenie w realizacji szerokiej gamy usług budowlanych.

Dotychczas nasza firma zrealizowała ponad tysiąc pięćset mieszkań , kilkadziesiąt domów jednorodzinnych oraz kilkadziesiąt tysięcy m2 powierzchni hal z zapleczami biurowo- socjalnymi. ( Hale w: Batorowie, Komornikach, Tarnowie Podgórnym, Jankowicach, Jelonku).

Aktualnie prowadzimy działalność budowlaną najczęściej jako generalny wykonawca, świadcząc usługi w zakresie wszelkich prac budowlanych, dotyczących zarówno obiektów mieszkaniowych, biurowo-usługowych oraz przemysłowych. Wykorzystując nowoczesne technologie i materiały, możemy poszczycić się wysoką jakością świadczonych usług, terminowością oraz konkurencyjnymi cenami.

Stale się rozwijamy, w 2009 roku rozpoczęliśmy działalność deweloperską, realizując budynek przy ul. Magnackiej oraz domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej przy ul. Przemyskiej w Poznaniu. Kolejne nasze inwestycje to budynek wielorodzinny przy ulicy Krzywej w Poznaniu oraz nowobudowany budynek wielorodzinny przy ulicy Umultowskiej w Poznaniu.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską z niezbędnymi uprawnieniami oraz doświadczoną kadrę pracowniczą, która posiada solidne przygotowanie do zawodu. Nasi pracownicy stanowią grupę fachowców, którzy w czasie wieloletniej pracy, zapoznali się z różnorodnymi problemami pojawiającymi się w trakcie realizacji robót budowlanych. Mając duże doświadczenie zawodowe potrafią je rozwiązywać, ale przede wszystkim wiedzą jak ich unikać oraz jak im zapobiegać.

Dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistycznymi, z dostawcami materiałów i sprzętu budowlanego, a także biurami projektów, pozwala nam podejmować się realizacji dużych i skomplikowanych zadań.

Zakres działalności naszej firmy obejmuje:
  • Roboty ogólnobudowlane i wykończeniowe w systemie pod klucz: budowa domów wielo i jednorodzinnych, budynków przemysłowych o różnych konstrukcjach
  • Przebudowy i rozbudowy już istniejących obiektów
  • Sprzedaż mieszkań, domów i innych lokali użytkowych
  • Inne usługi budowlane

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą.

Nasza oferta

19 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 12 937 osób