zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Agrobex sp. z o.o.

Agrobex to firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe w mieście Poznań i okolicy. Zapoznaj się z ofertą dewelopera.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań
Kontakt

Opis firmy - Agrobex

Agrobex jest firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Działamy na rynku od 1988 roku, jako deweloper od 1997 roku. Siedzibą firmy jest Poznań.

W początkowym okresie świadczyliśmy usługi budowlane, budując między innymi na zlecenie tanie mieszkania przeznaczone na rynek pierwotny. Równolegle prowadziliśmy skład celny i Ośrodek Przetwarzania Informacji. Od 1997 roku zajmujemy się samodzielnie działalnością deweloperską, która jest aktualnie zasadniczym obszarem działalności firmy. Nasze portfolio jest zróżnicowane, znajdują się w nim zarówno tanie mieszkania, z sektora ekonomicznego, jak i ekskluzywne, o najwyższym standardzie. Wprawdzie wiodącym obszarem naszej działalności jest mieszkaniowy rynek pierwotny, z powodzeniem od kilku lat realizujemy inwestycje zlecone, dla instytucji publicznych, samorządowych i prywatnych. Agrobex to deweloper o ustalonej renomie, niezawodny partner biznesowy i rzetelny inwestor.

Dla zapewnienia naszym Klientom i Kooperantom najwyższego zadowolenia stosujemy nowoczesne techniki zarządzania oraz bezpieczne dla środowiska i człowieka technologie i materiały. Nasza znacząca pozycja na rynku jest możliwa dzięki stałej dbałości o wysoką jakość oferowanych usług. Agrobex to deweloper uznany w rankingu Wielkopolskiego Klubu Kapitału za jedną z najcenniejszych marek w regionie.

Agrobex - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:
Osiedle Olimpijskie, nowe mieszkania, Agrobex sp. z o.o., ul. Sportowa, Szamotuły Oferta szczegóły link
nowość
3D
od 232 890 zł
Kleszczewo Park, nowe mieszkania, Agrobex sp. z o.o., ul. Strażacka, Kleszczewo Oferta szczegóły link
nowość
3D
od 231 462 zł
Osiedle Cybińska, nowe mieszkania, Agrobex sp. z o.o., ul. Cybińska/Cmentarna, Swarzędz Oferta szczegóły link
3D
od 283 514 zł