Logo

Nowe mieszkanie, 55,92 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B46

411 012 zł

7 350 zł /m²

Rata 1 923 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Agrobex sp. z o.o.

Szamotuły, ul. Sportowa

2 pokoje, mieszkanie 55,92 m², piętro 4, oferta nr B46, ulica Staszica, Szamotuły, ul. Sportowa
ulica Staszica - zdjęcie nr 0
ulica Staszica - zdjęcie nr 1
ulica Staszica - zdjęcie nr 2
ulica Staszica - zdjęcie nr 3
ulica Staszica - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.92 m², B46
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,92 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,22 m²)

Termin oddania:

B - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę