zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WestadoM Burzyński sp.K.

WestadoM to firma deweloperska zajmująca się budową i sprzedażą inwestycji mieszkaniowych. Swoje projekty realizuje w Warszawie i okolicach.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - WestadoM Burzyński

Założycielem WestadoM jest mgr Sławomir Burzyński, przez ostatnie 10 lat dyrektor operacyjny i prezes w firmie deweloperskiej. Misją Spółki WestadoM Burzyński Sp. K. jest organizowanie i prowadzenie całego procesu deweloperskiego począwszy od poszukiwania atrakcyjnego gruntu poprzez uzyskanie finansowania i wymaganych pozwoleń, aż po prowadzenie i organizację budowy obiektów zakończone pozwoleniem na użytkowanie.

Firma WestadoM powstała w 2013 roku. Do tej pory zrealizowała następujące Inwestycje:

Do prowadzonych przez siebie projektów zatrudniamy wyłącznie sprawdzoną, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, z którą od wielu lat wspólnie zarządzamy projektami deweloperskimi.

Jako firma z ogromnym doświadczeniem budujemy mądrze myśląc na każdym etapie realizacji inwestycji o potrzebach naszych Klientów. Wiemy, że mieszkanie powinno być idealnym miejscem do życia dlatego we wszystkich projektach, które realizujemy skupiamy się na jakości wykonania i funkcjonalności nieruchomości.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe