zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wechta Inwestycje Sp. z o.o.

Wechta to deweloper mieszkaniowy z Poznania. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań

Opis firmy - Wechta Inwestycje

Wechta Inwestycje Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm deweloperskich na terenie Wielkopolski cechująca się wieloletnim doświadczeniem i dynamicznym rozwojem. Swą działalność deweloperską rozpoczęła w Poznaniu w 1997 roku i od tamtej pory z powodzeniem realizuje liczne projekty inwestycyjne. Do chwili obecnej może pochwalić się ukończonymi kompleksami obiektów mieszkalnych przy ulicach Bełchatowskiej, Długosza Krauthofera, Księcia Mieszka I,  Matejki, Morawskiego, Potockiej, Promienistej, Rolnej, Saperskiej oraz Szyperskiej w Poznaniu, co jest równoznaczne z oddaniem ponad 3 tysięcy mieszkań do użytku.

Spółka może również podpisać się pod prestiżowymi inwestycjami, z których wyróżnia się budowę gmachu „Gazety Wyborczej” przy ul. 27 grudnia, hotelu „Don Prestige Residence” przy ul. Św. Marcina, obiektów biurowo-usługowych „Szyperska Office Center” i „Temida” oraz apartamentów „Za Cytadelą” przy Poznańskiej Cytadeli i „Wechta Baltic” w Międzyzdrojach.

Aktualnie spółka pracuje nad urzeczywistnieniem nowych projektów takich jak budowa wieżowca „Korona Tower”, obiektu mieszkalnego przy ul. Wenecjańskiej, modernizacja kamienic przy ul. Orzeszkowej czy rozbudowa kompleksów przy ul. Saperskiej i ul. Szyperskiej.

Nasza oferta

69 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: