zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Warsaw Attics I sp. z o. o.

Warsaw Attics I sp. z o. o. to firma deweloperska zajmującą się działalnością budowlaną w Warszawie. Nasze doświadczenie deweloperskie gwarantuje powodzenie w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą aktualną ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa

Opis firmy - Warsaw Attics I

WARSAW  ATTICS  to grupa inwestycyjna specjalizującą się w transformacji poddaszy zabytkowych warszawskich kamienic w komfortowe mieszkania, oferujące najwyższe standardy wygody i jakości wykończenia jak i wszelkie współczesne udogodnienia oraz rozwiązania architektoniczne.

Oferujemy Wspólnotom Mieszkaniowym możliwość modernizacji nieruchomości praktycznie bez konieczności ponoszenia nakładów ze strony współwłaścicieli. Jesteśmy powszechnie uznawani za jakość realizacji szczególnie tam gdzie występuje ochrona konserwatorska. Potrafimy dialogować i jesteśmy kompromisowi w podejmowaniu rozwiązań technicznych i estetycznych, za co chwalą nas mieszkańcy, Wspólnoty Mieszkaniowe, współwłaściciele i Zarządcy nieruchomości.

WARSAW ATTICS to doświadczona firma, której akcjonariusze mają na koncie dziesiątki realizacji transformacji zabytkowych budynków czy jednostek mieszkalnych we współczesne perły miejskie w Warszawie i Paryżu.

Warsaw Attics I - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości