zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tree Development Group Sp. z o.o.

Tree Development to firma deweloperska działająca w województwie łódzkim. Specjalizuje się w realizacji projektów mieszkaniowych wielo- i jednorodzinnych.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy, mieszkania
  • Łódź, Sopot

Opis firmy - Tree Development Group

Tree Development Group to nowoczesna grupa deweloperska, oferująca mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Działamy na rynku od blisko 10 lat. W tym czasie zaufało nam już kilkuset Klientów, dla których stworzyliśmy wyjątkowe kompleksy mieszkalne, inspirowane najnowszymi trendami. Patrzymy daleko w przyszłość i myślimy długofalowo, traktując Państwa jako Partnerów i naszą najsilniejszą reklamę. Dlatego oferujemy nowoczesne domy, apartamenty i mieszkania w prestiżowych lokalizacjach i najwyższej jakości wykonania za przystępną cenę.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinach architektury, inżynierii i budownictwa, zarządzania projektami, sprzedaży i marketingu. Współpracujemy także z największymi polskimi bankami, których specjaliści uczestniczą w realizacji projektów dbając o bezpieczeństwo Państwa marzeń o nowym domu.

Nasza oferta

174 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe