Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Zielona Góra Osiedle Leśne

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 55,20 m², Zielona Góra, Osiedle Leśne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 55,20 m² z balkonem, Osiedle Leśne

    Prezentujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku. Balkon i widok na las! Na powierzchni 55,20m2 rozmieszczono: Salon z wyjściem na balkon, oddzielna duża kuchnia, łazienka, przedpokój, sypialnia. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska. Budynek po termomoderniz...

    więcej »

    Zachód Nieruchomości Adam Zawada

    469 000 zł

    Zielona Góra, Osiedle Leśne

    2 pok.

    55,20 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 81,59 m², Zielona Góra, Osiedle Leśne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 81,59 m² z aneksem kuchennym, Osiedle Leśne

    Na sprzedaż bardzo przestronne i jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 81,59 m2, usytuowane na parterze 3 piętrowego, budynku oddanego do użytku w 2008 roku. Do mieszkania przynależy balkon oraz 1 piwnica. Dodatkowo istnieje możliwość wykupu drugiej piwnicy w budynku. UKŁAD POMIESZCZEŃ: -salon z...

    więcej »

    Zachód Nieruchomości Adam Zawada

    719 000 zł

    Zielona Góra, Osiedle Leśne

    3 pok.

    81,59 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Osiedlu Leśnym >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    8 654 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż na Osiedlu Leśnym - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Leśnym: 8 654 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 8 496 zł/m²
    • 3-pokojowe: 8 812 zł/m²
    • z balkonem: 8 654 zł/m²
    • z tarasem: 8 654 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 55 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 82 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%

Wskaźniki rynku mieszkań na Osiedlu Leśnym

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny mieszkań na sprzedaż na Osiedlu Leśnym są o 69,00% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Leśnym wynosi 594 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 779 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Leśnym

Na Osiedlu Leśnym w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Osiedlu Leśnym oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 55 do 82 m² od 2 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (2 oferty)
  • mieszkania z balkonem (2 oferty)

Zielona Góra Osiedle Leśne - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Leśnym?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Leśnym kosztuje obecnie 719 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Leśnym kosztuje obecnie 469 000 zł