Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż La Cala Golf

Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w La Cala Golf wynosi 
21 507 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 7 ofert

    Lista ofert

  • Penthouse trzypokojowy 102,00 m², Hiszpania, La Cala Golf, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Penthouse 3 pokoje, 102,00 m² z tarasem, La Cala Golf

    A unique project of 2 & 3 bedroom apartments & penthouses, that includes the most impressive extension of communal gardens and autochthonous trees, with an exclusive swimming pool of 600 m2 designed as a lagoon. Beyond the pool and gardens, the residents will be able to enjoy of an outdoor gazebo an...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 174 402 zł

    Hiszpania, La Cala Golf

    3 pok.

    102,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 88,00 m², Hiszpania, La Cala Golf, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 88,00 m² w bloku z windą, La Cala Golf

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    1 907 370 zł

    Hiszpania, La Cala Golf

    2 pok.

    88,00 m²

  • Penthouse trzypokojowy 107,00 m², Hiszpania, La Cala Golf, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Penthouse 3 pokoje, 107,00 m² z ogródkiem, La Cala Golf

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 585 546 zł

    Hiszpania, La Cala Golf

    3 pok.

    107,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 118,00 m², Hiszpania, La Cala Golf, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 118,00 m² w bloku z windą, La Cala Golf

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 161 686 zł

    Hiszpania, La Cala Golf

    3 pok.

    118,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 105,00 m², Hiszpania, La Cala Golf, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 105,00 m² z ogródkiem, La Cala Golf

    Stylish 3-Bed Corner Apartment with Panoramic Views in La Cala Golf Enjoy the perfect blend of comfort, style, and location with this exceptionally bright, middle-floor corner apartment featuring 3 spacious bedrooms and 2 modern bathrooms. One of its standout features is the expansive terrace, offer...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 055 721 zł

    Hiszpania, La Cala Golf

    3 pok.

    105,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 89,00 m², Hiszpania, La Cala Golf, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 89,00 m² z ogródkiem, La Cala Golf

    Superb Golf-Front Apartment in La Cala Golf – Luxury, Comfort, and Lifestyle Set in a true golfer's paradise, this stunning apartment at La Cala Golf combines contemporary design, luxury, and comfort. With a sunny terrace overlooking the manicured fairways, it offers an exceptional lifestyle in one...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    2 055 721 zł

    Hiszpania, La Cala Golf

    2 pok.

    89,00 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 88,00 m² z ogródkiem, La Cala Golf

więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    1 970 949 zł

    Hiszpania, La Cala Golf

    2 pok.

    88,00 m²

Rynek mieszkań na sprzedaż w La Cala Golf - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 7 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w La Cala Golf: 21 507 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 22 390 zł/m²
    • 3-pokojowe: 20 845 zł/m²
    • z ogródkiem: 21 507 zł/m²
    • z tarasem: 21 507 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 88 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 118 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z tarasem - 100,0%, z ogródkiem - 100,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w La Cala Golf

  • Ceny mieszkań na sprzedaż w La Cala Golf są o 11,19% droższe niż w Warszawie

Mieszkania na sprzedaż w La Cala Golf

W La Cala Golf w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 7 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w La Cala Golf oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 88 do 118 m² od 2 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (3 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje (4 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (7 ofert)
  • mieszkania z tarasem (7 ofert)

La Cala Golf - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w La Cala Golf?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w La Cala Golf wynosi obecnie 1 978 013 zł.

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w La Cala Golf?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego w La Cala Golf wynosi obecnie 2 244 339 zł.

Ile kosztuje mieszkanie z ogródkiem w La Cala Golf?

Średnia cena mieszkania z ogródkiem w La Cala Golf wynosi obecnie 2 130 199 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w La Cala Golf?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w La Cala Golf kosztuje obecnie 2 585 546 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w La Cala Golf kosztuje obecnie 1 907 370 zł