Logo

Penthouse na sprzedaż, 102,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4201261

2 174 402 zł

21 318 zł/m²

Monitoring cen

Penthouse z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Cala Golf

3 pokoje, penthouse 102,00 m², oferta nr , R4201261, La Cala Golf
R4201261 - zdjęcie nr 0
R4201261 - zdjęcie nr 1
R4201261 - zdjęcie nr 2
R4201261 - zdjęcie nr 3
R4201261 - zdjęcie nr 4
R4201261 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

102,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę