Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 88,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4201234

1 970 949 zł

22 397 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Cala Golf

2 pokoje, mieszkanie 88,00 m², oferta nr , R4201234, La Cala Golf
R4201234 - zdjęcie nr 0
R4201234 - zdjęcie nr 1
R4201234 - zdjęcie nr 2
R4201234 - zdjęcie nr 3
R4201234 - zdjęcie nr 4
R4201234 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

88,00 m²

Strony świata:

wschód (E)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę