Logo
Filtry

Mieszkania wielkopolskie do 200 000 zł

Znaleziono 12 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 61,36 m², Chodzież, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 61,36 m² z osobną kuchnią, Chodzież

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W STRZELCACH GM. CHODZIEŻ Oferujemy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej 61,36 m 2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 17,64 m 2 oraz piwnicą o pow. 11,70 m 2 i garażem blaszakiem. Lokal położony na I piętrze w jednopiętrowym bl...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    188 000 zł

    Chodzież

    3 pok.

    61,36 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 34,00 m², Rogoźno, oś. Przemysława II, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 34,00 m² z balkonem, oś. Przemysława II

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie na oś. Przemysława II, parking dla mieszkańców bloku. W pobliżu biedronka, sklepy, bank, szkoła. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju dzie...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    195 000 zł

    Rogoźno, oś. Przemysława II

    2 pok.

    34,00 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Mieszkanie jednopokojowe 32,00 m², Trzcianka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 32,00 m² z osobną kuchnią, Trzcianka

    Gotowiec inwestycyjny | 32 m² | ogródek | niskie koszty | Trzcianka Są nieruchomości, które się ogląda…i są takie, które po prostu się kupuje. To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii — bo jest gotowym produktem inwestycyjnym, który możesz wynająć praktycznie od razu po zakupie . Bez remontów....

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    185 000 zł

    Trzcianka

    1 pok.

    32,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 52,50 m², Gołańcz, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 52,50 m² z balkonem, Gołańcz

    Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, garażem i pomieszczeniem gospodarczym - Smogulec. Zadbane - do wprowadzenia, nie wymaga pilnych nakładów finansowych! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 52,5 m², położony na parterze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Smogulec, gmina Gołańcz. Mieszkani...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    199 000 zł

    Gołańcz

    2 pok.

    52,50 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 34,81 m², Piła, Śródmieście, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 34,81 m² z osobną kuchnią, Śródmieście

    Piła - Śródmieście Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNA kawalerka o pow. 34,81m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z przynależną piwnicą. OPIS POMIESZCZEŃ: pokój o pow. 19m2 oddzielna kuchnia o pow. 10,5m2 łazienka z wc o pow. 3m2 korytarz ok. 3m2 Stolarka okienna PCV, na podłodze panele...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    199 000 zł

    Piła, Śródmieście

    1 pok.

    34,81 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 59,51 m², Chodzież, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 59,51 m², Chodzież

    Mieszkanie z klimatem w centrum Chodzieży Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,39 m² , położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Chodzieży. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie gospodarcze 4,12 m². Układ pomieszczeń: salon, sypialnia, p...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    199 000 zł

    Chodzież

    2 pok.

    59,51 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie dwupokojowe 53,26 m², Wieleń, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 53,26 m², Wieleń

    Mieszkanie 2-pokoje , okolice Wielenia + działka 538m2 SUPER OKAZJA !!! - MIESZKA NIE Z OGROMNYM POTNCJAŁEM - bezczynszowe położone w spokojnej wiejskiej okolicy, pełnej zieleni na I i zarazem ostatnim piętrze w bloku, Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. 16,8 m 2 pokój o pow. 14.0 m 2 kuchnia o pow. 1...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    79 000 zł

    Wieleń

    2 pok.

    53,26 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,10 m², Krzyż Wielkopolski, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 47,10 m², Krzyż Wielkopolski

    Mieszkanie 2 pokojowe po metamorfozie - w kamienicy Mieszkanie o pow. użytkowej 47,10 m² położone jest na II - ostatnim piętrze kamienicy z 1914 roku. Lokal został niedawno wymalowany na biało, wstawiono również nowe drzwi wewnętrze - mieszkanie jest czyste i gotowe do wprowadzenia. Atuty mieszkania...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    200 000 zł

    Krzyż Wielkopolski

    2 pok.

    47,10 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 42,24 m², Piła, Górne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 42,24 m², Górne

    MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 42,24m 2 - PIŁA- OS. Górne Przedmiotem oferty jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 42,24m 2 zlokalizowane przy ul. Żółkiewskiego w Pile. Lokal usytuowany jest na poddaszu (II piętrze) w budynku wybudowanym w latach 50', zaledwie 350m od parku miejskiego. Idealne...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    199 000 zł

    Piła, Górne

    3 pok.

    42,24 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 35,20 m², Złotów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 35,20 m² z balkonem, Złotów

    MIESZKANIE 2 POKOJOWE, SPRZEDAŻ, ZŁOTÓW Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,2m2 położone na 4 piętrze w bloku przy Westerplatte w Złotowie. Mieszkanie posiada loggię (powiększona). W skład lokalu wchodzą 2 pokoje o powierzchni ok. 16,5m2 i 6m2, kuchnia o powierzchni ok. 5,...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    159 000 zł

    Złotów

    2 pok.

    35,20 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 50,39 m², Okonek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 50,39 m², Okonek

    MIESZKANIE 2 POKOJE NA SPRZEDAŻ, CIOSANIEC GMINA OKONEK Przedmiotem oferty są: mieszkanie - wyodrębniony lokal mieszkalny - o powierzchni 50,39m2 niezabudowana działka gruntu - położona w centrum wsi, o powierzchni 1098m2 udział w niezabudowanej działce gruntu - ogrodzie - ustalono sposób użytkowani...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    79 000 zł

    Okonek

    2 pok.

    50,39 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 27,19 m², Piła, Zamość, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 27,19 m², Zamość

    Piła - Zamość ul. Witosa Na sprzedaż kawalerka o pow. 27,19m2 położona w kamienicy w bardzo lubianej dzielnicy miasta Mieszkanie znajduje się na parterze Wysokość pomieszczeń 3,10m2 Stolarka okienna PCV, na podłodze panele oraz terakota. W łazience glazura OPIS POMIESZCZEŃ: pokój (16,7m2); kuchnia (...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    189 000 zł

    Piła, Zamość

    1 pok.

    27,19 m²

Mieszkania do 200 000 zł w wielkopolskim - analiza ofert - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 12 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania do 1 na sprzedaż w wielkopolskim: 4 242 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 4 681 zł/m²
    • z tarasem: 4 681 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż w tym przedziale cenowym: 27 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż w tym przedziale cenowym: 61 m²
  • Procentowy podział mieszkań w tym przedziale cenowym wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 25,0%

Trendy rynkowe w wielkopolskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 69,38%

Dzielnice z największą liczbą ofert w tym przedziale cenowym

  • Górne - 4 711 zł/m² (1 oferta)
  • Zamość - 6 951 zł/m² (1 oferta)

Stan na dzień: 15.05.2026

Finansowanie nieruchomości do 200 000 zł

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w wielkopolskim w tym przedziale cenowym wynosi 172 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 807 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026