Logo
Filtry

Nowe mieszkania na sprzedaż Krapkowice - rynek pierwotny

Znaleziono 12 ofert w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Apartamenty Prestige, nowe apartamenty, INVESTDOM Nieruchomości, ul. Platanowa, Krapkowice
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Prestige
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 250 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 850 m
    • Kameralny budynek
    • Na parterze mieszkania z ogródkami (do 200,00 m²)
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 12,00 m²)
    więcej »

    INVESTDOM Nieruchomości

    od 7 652 zł /m²

    Krapkowice, ul. Platanowa

    3 pok.

    62,60 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego w powiecie krapkowickim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    7 812 zł/m²

    10.84%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Analiza rynku mieszkań deweloperskich w Krapkowicach - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 12 ofert
  • Średnia cena m² nowego mieszkania w Krapkowicach: 7 812 zł/m², w tym:
    • 3-pokojowe: 7 812 zł/m²
    • z ogródkiem: 7 971 zł/m²
    • z tarasem: 7 652 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania: 63 m²
  • Największy metraż mieszkania: 63 m²
  • Procentowy podział nowych mieszkań wg powierzchni zewnętrznej: z tarasem - 50,0%, z ogródkiem - 50,0%

Wskaźniki rynku pierwotnego w Krapkowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny nowych mieszkań w Krapkowicach są o 49,20% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie w Krapkowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na mieszkanie od dewelopera

  • Średnia cena nowego mieszkania w Krapkowicach wynosi 489 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 288 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe mieszkania w Krapkowicach

W Krapkowicach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 12 nowych mieszkań w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy w Krapkowicach oferują do sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego o powierzchni od 63 do 63 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • nowe mieszkania 3 pokoje (12 ofert)
  • nowe mieszkania z ogródkiem (6 ofert)
  • nowe mieszkania z tarasem (6 ofert)

Krapkowice - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie od dewelopera dla rodziny w Krapkowicach?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego od dewelopera w Krapkowicach wynosi obecnie 489 000 zł.

Ile kosztuje mieszkanie z rynku pierwotnego z ogródkiem w Krapkowicach?

Średnia cena mieszkania z rynku pierwotnego z ogródkiem w Krapkowicach wynosi obecnie 499 000 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze nowe mieszkanie w Krapkowicach?

Najdroższe nowe mieszkanie w Krapkowicach kosztuje 499 000 zł

Najtańsze nowe mieszkanie w Krapkowicach kosztuje 479 000 zł