Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Gdynia Babie Doły

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie jednopokojowe 28,99 m², Gdynia, Babie Doły, Ikara, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 28,99 m² z balkonem, Ikara, Babie Doły

    MIESZKANIE Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA LAS! CZUJESZ SIĘ JAK NA WCZASACH!150m do piaszczystej plaży! DOSTĘPNE OD ZARAZ!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w Babich Dołach. Wyjątkowa dzielnica Gdyni, która jest zupełnie odizolowana od reszty miasta. Jest najbardziej wysuniętą na północ częścią miasta. Cis...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    445 000 zł

    Gdynia, Babie Doły, Ikara

    1 pok.

    28,99 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Babich Dołach >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    15 350 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż na Babich Dołach

Na Babich Dołach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Babich Dołach oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 29 do 29 m² od 1 do 1 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (1 oferta)