Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Bielawa

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 77,49 m², Bielawa, Janusza Korczaka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 77,49 m² z balkonem, Janusza Korczaka

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,06 m², położonego na podwyższonym parterze kameralnego budynku z 2015 roku przy ul. Korczaka w Bielawie. Nieruchomość wyróżnia się spokojną lokalizacją w otoczeniu zieleni oraz nowszym budownictwem, co stanowi d...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    489 000 zł

    Bielawa, Janusza Korczaka

    2 pok.

    77,49 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 50,00 m², Bielawa, Heimstr,, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 50,00 m² z balkonem, Heimstr,

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker sprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do odświeżenia, budynek z cegły, nowy dach, wymienione wszystkie piony, niski czynsz, bez pośredników, doskonała lokalizacja, poło...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    239 000 zł

    Bielawa, Heimstr,

    2 pok.

    50,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie dzierżoniowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    8 591 zł/m²

    1.27%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w Bielawie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Bielawie: 8 591 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 5 545 zł/m²
    • z ogródkiem: 6 310 zł/m²
    • z balkonem: 5 545 zł/m²
    • z tarasem: 5 545 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 50 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 77 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%, z ogródkiem - 50,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w Bielawie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 24,85%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Bielawie są o 80,96% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Bielawie wynosi 364 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 703 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w Bielawie

W Bielawie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Bielawie oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 50 do 77 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (2 oferty)
  • mieszkania z balkonem (2 oferty)

Bielawa - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w Bielawie?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w Bielawie wynosi obecnie 364 000 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Bielawie?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Bielawie kosztuje obecnie 489 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Bielawie kosztuje obecnie 239 000 zł