Logo
Filtry

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Kwidzyn

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 82,69 m², Kwidzyn, Owcza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 82,69 m² z aneksem kuchennym, Owcza

    Nowoczesne mieszkania bezczynszowe w cenie, która Cię zaskoczy! Nowa inwestycja na mapie Kwidzyna Osiedle Owcza Park! Biuro AKM NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie w Kwidzynie przy ul. Owczej. Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu budynków szeregowych - Owcza Pa...

    więcej »

    AKM Nieruchomości

    595 000 zł

    Kwidzyn, Owcza

    4 pok.

    82,69 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 91,80 m², Kwidzyn, Z. Smodlibowskiej, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 91,80 m² z tarasem, Z. Smodlibowskiej

    Biuro AKM NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie do sprzedania unikatowe, duże, ciepłe i bardzo oszczędne mieszkanie o powierzchni 91,8 m2 przy ulicy Z. Smodlibowskiej w Kwidzynie. Nieruchomość lokalowa znajduje się na drugim piętrze w bloku wybudowanym 2011 roku. Lokal został zaprojektowany na etap...

    więcej »

    AKM Nieruchomości

    725 000 zł

    Kwidzyn, Z. Smodlibowskiej

    4 pok.

    91,80 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 91,68 m², Kwidzyn, Wschodnia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 91,68 m² z loggią, Wschodnia

    Biuro AKM NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie na sprzedaż dwupoziomowe przestronne mieszkanie na czwartym piętrze, o powierzchni 91,68 m2 przy ulicy Wschodniej w Kwidzynie. W skład mieszkania wchodzą poszczególne pomieszczenia: -salon z otwartą kuchnią, -dwie sypialnie z możliwością przerobienia...

    więcej »

    AKM Nieruchomości

    475 000 zł

    Kwidzyn, Wschodnia

    4 pok.

    91,68 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    4 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie kwidzyńskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 758 zł/m²

    69.59%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania czteropokojowe na sprzedaż w Kwidzynie - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Kwidzynie: 6 758 zł/m², w tym:
    • z tarasem: 6 539 zł/m²
  • Najmniejszy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 83 m²
  • Największy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 92 m²
  • Procentowy podział czteropokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z tarasem - 33,3%

Trendy rynkowe - mieszkania czteropokojowe w Kwidzynie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny czteropokojowych mieszkań na sprzedaż w Kwidzynie są o 81,07% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania czteropokojowego

  • Średnia cena czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Kwidzynie wynosi 598 333 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 799 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026