Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,10 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 371

199 000 zł

3 311 zł /m²

Rata 931 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AKM Nieruchomości

Klasztorek

3 pokoje, mieszkanie 60,10 m², parter, oferta nr , 371, Klasztorek
371 - zdjęcie nr 0
371 - zdjęcie nr 1
371 - zdjęcie nr 2
371 - zdjęcie nr 3
371 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,10 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę