Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Serock

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 45,66 m², Serock, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 45,66 m² z osobną kuchnią, Serock

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie (45,6m²) położone w samym sercu Serocka. Mieszkanie znajduje się tuż przy Rynku z okien rozciąga się malowniczy widok na ratusz oraz spokojny nurt rzek Narew i Bug. Oddzielna, przestronna kuchnia z oknem. Miejsce parkingowe w zamkniętym podwórzu. 2 pokoj...

    więcej »

    Metrohouse

    480 000 zł

    Serock

    2 pok.

    45,66 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 72,00 m², Serock, 11-go Listopada, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 72,00 m² z aneksem kuchennym, 11-go Listopada

    Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia z jadalnią, wc, łazienka. Jest możliwość wydzielenia 3 pokoju. Dodatkowo balkon oraz do mieszkania przypisana jest piwnica...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    670 000 zł

    Serock, 11-go Listopada

    2 pok.

    72,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 45,66 m², Serock, Rynek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 45,66 m², Rynek

    Mieszkanie 2-pokojowe usytuowana na 2 piętrze w kamienicy zlokalizowane w Serocku. Atrakcyjna lokalizacja - kamienica mieszcząca się bezpośrednio przy rynku miasta, w samym sercu miasta. Teren zamknięty, ogrodzony, z miejscami parkingowymi. Wjazd na podwórze ( przez bramę otwieraną pilotem) gdzie zn...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    499 000 zł

    Serock, Rynek

    2 pok.

    45,66 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie legionowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    14 601 zł/m²

    15.25%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż w Serocku - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Serocku: 14 601 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 9 306 zł/m²
    • z tarasem: 9 306 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 46 m²
  • Największy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 72 m²
  • Procentowy podział dwupokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 33,3%

Trendy rynkowe - mieszkania dwupokojowe w Serocku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 22,37%
  • Ceny dwupokojowych mieszkań na sprzedaż w Serocku są o 65,29% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania dwupokojowego

  • Średnia cena dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Serocku wynosi 549 667 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 572 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026