Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,66 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 55407/4508/OMS

499 000 zł

10 929 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Serock, Rynek

2 pokoje, mieszkanie 45,66 m², piętro 2, oferta nr , 55407/4508/OMS, Serock, Rynek
55407/4508/OMS - zdjęcie nr 0
55407/4508/OMS - zdjęcie nr 1
55407/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,66 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę