Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Rypin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 77 820,00 m², Rypin, Mleczarska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 77 820,00 m², Mleczarska

    Ogłoszenie o sprzedażySyndyk masy upadłości ROTR Spółdzielni Mleczarskiej w Rypinie zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych położonych przy ulicy Mleczarskiej w Rypinie, powiat rypiński, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomośc...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    9 927 000 zł

    Rypin, Mleczarska

    1 pok.

    77 820,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Rypinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Rypinie: 128 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 77820 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 77820 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Rypinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 3732,82%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Rypinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni