Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Płocochowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 2 200,00 m², Płocochowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 2 200,00 m², Płocochowo

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży hali produkcyjnej o powierzchni 1000 m² oraz hali z zapleczem magazynowym (200 m² i 1000 m²) usytuowanej na działce o powierzchni 9000 m². Nieruchomość jest doskonale wyposażona – posiada stację trafo 250 kW, pełną instalację siłową,...

    więcej »

    Metrohouse

    3 200 000 zł

    Płocochowo

    2 pok.

    2 200,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż : 1 455 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 2200 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 2200 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 734,78%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni