Logo

Magazyn na sprzedaż, 4 869,00 m², oferta nr 11218

6 000 000 zł

1 232 zł /m²

Rata 28 073 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dzierżoniów

Magazyn 4 869,00 m², oferta nr , 11218, Dzierżoniów
11218 - zdjęcie nr 0
11218 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja magazynu 4869 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 232 zł

Powierzchnia:

4 869,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą