Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Gdynia Wiczlino

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 1 000,00 m², Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Wiczlino, Wiczlińska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 1 000,00 m², Wiczlińska, Chwarzno-Wiczlino

    DWA MAGAZYNY o powierzchni 200 m2 oraz 800 m2 - aktualnie są wynajmowane!Wraz z magazynami do sprzedaży oferowany jest DUŻY 3 POZIOMOWY DOM W OTULINIE LASU O POWIERZCHNI 361 M2 MIESZCZĄCY SIĘ NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 5 078 M2Powierzchnia użytkowa domu wynosi 281 m2Większa powierzchnia wynika z podda...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    2 999 000 zł

    Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Wiczlino, Wiczlińska

    1 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż na Wiczlinie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż na Wiczlinie: 2 999 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 1000 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 1000 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal na Wiczlinie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 142,05%

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Chwarzno-Wiczlino - średnia cena magazynu - 2 999 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal na Wiczlinie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni