Logo

Magazyn na sprzedaż, 345,00 m², oferta nr PAN792641

2 499 000 zł

7 243 zł /m²

Rata 11 692 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Dąbrowa, Chwaszczyńska

Magazyn 345,00 m², oferta nr , PAN792641, Gdynia, Dąbrowa, Dąbrowa, Chwaszczyńska
PAN792641 - zdjęcie nr 0
PAN792641 - zdjęcie nr 1
PAN792641 - zdjęcie nr 2
PAN792641 - zdjęcie nr 3
PAN792641 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja magazynu 345 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

7 243 zł

Powierzchnia:

345,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą