Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Wielbark

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 806,00 m², Wielbark, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 806,00 m², Wielbark

    Oferuję do sprzedaży wolnostojący, stylowy obiekt restauracyjno-hotelowy o bardzo ciekawej architekturze o powierzchni użytkowej 806 m², usadowiony na zalesionej działce o powierzchni 5 663 m² z ogrodem i dużym parkingiem. Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy trasie DK57 co zapewnia szybki d...

    więcej »

    Bracia Strzelczyk Nieruchomości

    6 000 000 zł

    Wielbark

    12 pok.

    806,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Wielbarku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Wielbarku: 7 444 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 806 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 806 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Wielbarku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 2181,37%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Wielbarku są o 16,71% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Wielbarku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni