Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wielbark

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 742,00 m², Wielbark, Jagiełły, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 742,00 m², Jagiełły

    Działka budowlana w atrakcyjnej cenie położona na terenie Wielbarka, bezpośrednio przy ulicy o nawierzchni asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Nieruchomość znajduje się w pobliżu centrum miasta, jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy. W bliskiej odległości znajdują się sklepy, szkoła, kośció...

    więcej »

    Metrohouse

    53 000 zł

    Wielbark, Jagiełły

    742,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Wielbarku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Wielbarku: 71 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 742 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 742 m²

Wskaźniki rynku działek w Wielbarku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 79,85%
  • Ceny działek na sprzedaż w Wielbarku są o 98,49% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Wielbarku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni