Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Uniejów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal gastronomiczny 1 000,00 m², Uniejów, Sienkiewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal gastronomiczny 1 000,00 m², Sienkiewicza

    Oferta ta stanowi doskonałą okazję inwestycyjną w rozwijającym się turystycznie regionie. Jeśli marzysz o własnym biznesie w przepięknej lokalizacji, ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla Ciebie. Wnętrze obiektu zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie zarówno gości, jak i personel...

    więcej »

    Metrohouse

    2 900 000 zł

    Uniejów, Sienkiewicza

    1 pok.

    1 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Uniejowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Uniejowie: 2 900 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1000 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1000 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Uniejowie

  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Uniejowie są o 43,99% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Uniejowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni