Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Kutno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 1 600,00 m², Kutno, Jagiellońska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 1 600,00 m², Jagiellońska

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży częściowo zabudowanej działki o powierzchni 4086m 2 zlokalizowanej przy ulicy Jagiellońskiej w Kutnie. Na terenie obiektu znajdują się budynki biurowo magazynowe o całkowej powierzchni około 1600m 2 . Teren uzbrojony w przyłącze wodociągowe, kanalizacje oraz prąd trójf...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    1 700 000 zł

    Kutno, Jagiellońska

    1 600,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Kutnie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Kutnie: 1 063 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1600 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1600 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Kutnie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 507,87%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Kutnie są o 66,93% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Kutnie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni