Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Turza Mała, Lipowiec Kościelny

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 124,00 m², Turza Mała, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 124,00 m², Turza Mała

    Obiekt usługowo - handlowy, posadowiony na działce o powierzchni 1021 m2. Bardzo dobra lokalizacja: bezpośrednio przy drodze głównej, oraz przy zjeździe z ulicy Mławskiej w sąsiedztwie przystanku autobusowego centrum miejscowości. Budynek pełnił funkcję sklepu spożywczego, ale ze względu na lokaliza...

    więcej »

    Metrohouse

    600 000 zł

    Turza Mała

    1 pok.

    124,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż Lipowiec Kościelny - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż Lipowiec Kościelny: 4 839 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 124 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 124 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych Lipowiec Kościelny

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 89,74%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż Lipowiec Kościelny są o 88,29% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych Lipowiec Kościelny

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni