Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Tenczynek

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 1 705,00 m², Tenczynek, Henryka Sienkiewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 1 705,00 m², Henryka Sienkiewicza

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości - budynku o powierzchni użytkowej 1400 mkw zbudowanego na 56 - arowej działce w Tenczynku, koło Krzeszowic.Ze względu na konstrukcję budynku, jego lokalizację, a także zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ide...

    więcej »

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski

    2 750 000 zł

    Tenczynek, Henryka Sienkiewicza

    1 705,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Tenczynku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Tenczynku: 1 613 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1705 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1705 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Tenczynku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 313,39%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Tenczynku są o 46,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Tenczynku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni