Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Bochnia

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 490,00 m², Bochnia, Rynek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 490,00 m², Rynek

    Kamienica z potencjałem w samym sercu Bochni - przy rynku! Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1920 roku , położona w prestiżowej lokalizacji - tuż przy bocheńskim rynku , w otoczeniu punktów usługowych, sklepów i restauracji. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby poszukującej mie...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    3 400 000 zł

    Bochnia, Rynek

    13 pok.

    490,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Bochni - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Bochni: 6 939 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 490 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 490 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Bochni

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 284,62%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Bochni są o 34,17% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Bochni

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni