Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Sękocin Nowy

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 320,00 m², Sękocin Nowy, Aleja Krakowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 320,00 m², Aleja Krakowska

    Do sprzedania działka o pow. 502 mkw z budynkiem usługowo-biurowo-magazynowym o łącznej powierzchni urzytkowej ok. 320 mkw., w Sękocinie Nowym przy Al. Krakowskiej. Znakomita lokalizacja. Ok. 1000 m od wjazdu na S7. Budynek wybudowany w 2003, murowany, składa się z 2 kondygnacji. Na parterze mieści...

    więcej »

    Metrohouse

    2 400 000 zł

    Sękocin Nowy, Aleja Krakowska

    320,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Sękocinie Nowym - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Sękocinie Nowym: 7 500 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 320 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 320 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Sękocinie Nowym

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 248,67%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Sękocinie Nowym są o 53,31% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Sękocinie Nowym

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni