Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Nowe Brzesko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 260,00 m², Nowe Brzesko, Nowy Rynek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 260,00 m², Nowy Rynek

    Lokal na sprzedaż - ok. 180 m² + poddasze ok. 80 m² | Gotowy do prowadzenia działalności. Istnieje możliwość wynajmu lokalu. Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 180 m² (parter), z dodatkowym piętrem/poddaszem do zagospodarowania o powierzchni ok. 80 m² . Idealny na dzi...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    580 000 zł

    Nowe Brzesko, Nowy Rynek

    3 pok.

    260,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Nowym Brzesku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Nowym Brzesku: 2 231 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 260 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 260 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Nowym Brzesku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 66,91%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Nowym Brzesku są o 88,72% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Nowym Brzesku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni