Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Nakło Śląskie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 387,90 m², Nakło Śląskie, Lasowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 387,90 m², Lasowicka

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie. Budynek został zaprojektowany z myślą o przedsiębiorcach, którzy ce...

    więcej »

    Metrohouse

    1 100 000 zł

    Nakło Śląskie, Lasowicka

    4 pok.

    387,90 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Nakle Śląskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Nakle Śląskim: 2 836 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 388 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 388 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Nakle Śląskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 142,17%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Nakle Śląskim są o 78,60% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Nakle Śląskim

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni