Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Grzybiany

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 1 300,00 m², Grzybiany, Spokojna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 1 300,00 m², Spokojna

    Telefon bezpośredni do Agenta: 5*0*4***8*7*8***5*9*6 Wyjątkowa oferta sprzedaży gospodarstwa położonego malowniczo w Grzybianach nieopodal Legnicy składającego się z piętrowego domu (dodatkowo strych) i (największych we wsi i w okolicy) budynków gospodarczych. Ta wyjątkowa nieruchomość została zbudo...

    więcej »

    Metrohouse

    500 000 zł

    Grzybiany, Spokojna

    5 pok.

    1 300,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Grzybianach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Grzybianach: 385 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1300 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1300 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Grzybianach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 189,86%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Grzybianach są o 90,27% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Grzybianach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni