Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 78,00 m², oferta nr SLBUKO653

600 000 zł

7 692 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Chojnów, Legnicka

Lokal użytkowy 78,00 m², oferta nr , SLBUKO653, Chojnów, Legnicka
SLBUKO653 - zdjęcie nr 0
SLBUKO653 - zdjęcie nr 1
SLBUKO653 - zdjęcie nr 2
SLBUKO653 - zdjęcie nr 3
SLBUKO653 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

7 692 zł

Powierzchnia:

78,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą